Kontakt

Nivette

LOKALIZACJA

Salon:
Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
Tel.: +48 22 509 66 24
e-mail:
Nivette@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-19:00
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
Lotnicza 3/5
04-192 Warszawa
Tel.: +48 22 509 66 11
e-mail:
Serwis.Nivette@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:00-19:00
sobota: 8:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. z siedzibą przy Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Gnyszko jaros aw1

Jarosław Gnyszko

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 783 620 040

e-mail
jaroslaw.gnyszko@nivette.pl

Zawadzki w odzimierz1

Włodzimierz Zawadzki

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 696 713 591

e-mail
wlodzimierz.zawadzki@nivette.pl

Gali ski grzegorz1

Grzegorz Galiński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 783 620 048

e-mail
grzegorz.galinski@nivette.pl

Pa czy ski bart omiej1

Bartłomiej Pałczyński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 782 620 034

e-mail
bartlomiej.palczynski@nivette.pl

Jasionek iwona1

Iwona Jasionek

Specjalista ds. sprzedaży biznesowej

telefon
+48 885 905 105

e-mail
iwona.jasionek@nivette.pl

Jarosz piotr1

Piotr Jarosz

Dyrektor Salonu

telefon
782 620 040

e-mail
piotr.jarosz@nivette.pl

Lelotko karina1

Karina Lelotko

Administracja samochodów

telefon
22 509 66 77

e-mail
administracja.mazda@nivette.pl

Jakub torz nivette

Jakub Torz

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 783 620 056

e-mail
jakub.torz@nivette.pl

Rafa  ok lski nivette

Rafał Okólski

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 783 620 018

e-mail
rafal.okolski@nivette.pl

Img 1568

Michał Domeracki

Specjalista ds sprzedaży

telefon
782620035

e-mail
michal.domeracki@nivette.pl

Leszek Dolota

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 505 158 600

e-mail
leszek.dolota@nivette.pl

Piotr Ajchel

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
+48 22 509 66 31

e-mail
sklep@nivette.pl

Janina Radoch

Księgowa

telefon
+48 22 509 66 52

e-mail
01030.ksiegowosc@mazda-dealer.pl

Marcin Filipiak

Góraszka , ul. Zielona 7

telefon
22 212 54 44

e-mail
marcin.filipiak@nivette.pl

Daniel Dębiński

Góraszka ul. ZIelona 7

telefon
+48 783 620 004

e-mail
daniel.debinski@nivette.pl

Mariusz kurzeja mazda nivette

Mariusz Kurzeja

Specjalista ds. likwidacji szkód

telefon
22 509 66 17 | +48 503 062 677

e-mail
szkody@nivette.pl

Dariusz Ulaszewski

asystent działu likwidacji szkód

telefon
22 509 66 17

e-mail
dariusz.ulaszewski@nivette.pl

Grzyb tomasz1

Tomasz Grzyb

Doradca Serwisowy

telefon
+48225096611 | +48783620009

e-mail
serwis.mazda@nivette.pl

Pankowicz mateusz1

Mateusz Pankowicz

Doradca Serwisowy

telefon
+48225096611 | +48783620009

e-mail
serwis.mazda@nivette.pl

Krzysztof Saran

Doradca Serwisowy

telefon
+48225096611 | +48783620009

e-mail
serwis.mazda@nivette.pl

Zawistowska agnieszka1

Agnieszka Zawistowska

Specjalista ds. kredytów i ubezpieczeń

telefon
+48 22 509 66 59

e-mail
ubezpieczenia.mazda@nivette.pl


Mapa dojazdu do salonu